Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Tuczna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 26.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 26.06.2018.

14.05.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

33-letni mieszkaniec  Białej Podlaskiej przedłożył w celu uzyskania kredytu gotówkowego, w placówce franczyzowej jednego z banków, fałszywe dokumenty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ŁUGOWA,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 27-letniego mieszkańca  Białej Podlaskiej, który nie posiadając uprawnień kierował samochodem osobowym Nissan, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,94 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.06.2018r. TŁUŚCIEC,

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali kierującego samochodem dostawczym marki Mercedes Sprinter 61 -letniego mieszkańca gm. Krasne, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila  alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

26.06.2018r. WÓLKA ZABŁOCKA,
Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice wspólnie z funkcjonariuszami PSG Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował motorowerem m-ki Junak, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila  alkoholu w organizmie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.