Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 26.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 26.03.2020.

26.03.2020 r. TERESPOL, 

Funkcjonariusze  Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w  Terespolu w trakcie kontroli pojazdu AUDI ujawnili, że 57- letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował pojazdem w okresie obowiązującej decyzji Prezydenta miasta o cofnięciu uprawnień do kierowania.

15.03.2020 r. gm. Biała Podlaska, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pomocą portalu ogłoszeniowego oferował klocki za kwotę niemal 250 zł. Pomimo otrzymania pieniędzy na wskazane konto bankowe nie przesłał zamówionego produktu oraz zerwał kontakt z kupującą nie zwracając pieniędzy.

12.12.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem na szkodę mieszkanki Siedlec poprzez wprowadzenie jej w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy kupna/sprzedaży wózka spacerowego przez osobę podającą nieprawdziwe dane osobowe. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował telefon komórkowy wartości 1700 zł. Pomimo przekazania pieniędzy przez pokrzywdzoną sprawca do chwili obecnej nie wysłał zamówionego telefonu jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.