kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 25-28.02.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 25-28.02.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.02.2021 r. POŁOSKI
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował samochodem osobowym marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.02.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. NADBRZEŻNA
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia pozostawionego telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.02.2021 r. STUDZIANKA
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych Posterunku Policji w  Sławatyczach zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował motorowerem m-ki Romet po drodze publicznej, pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.02.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku Warsztatów Szkolnych, jednak zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zabezpieczenie okna oraz spłoszenie przez załączony alarm. W wyniku działania sprawca dokonał zniszczenia mienia w postaci ramy okiennej na szkodę szkoły. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2021r. KONSTANTYNÓW,  ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali 42-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Mazda będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem:1,18 promila alkoholu.Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

28.02.2021 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 57-letniego obywatela Ukrainy, który kierował samochodem ciężarowym Scania będąc w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.02.2021 r. MAŁASZEWICZE MAŁE,
Nieznani sprawcy, włamali się do wnętrza niezamieszkałego budynku mieszkalnego, z którego skradli butlę gazową jak też uszkodzili znajdujące się w nim meble i inne wyposażenie na szkodę mieszkanki Wejherowa. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.02.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkankę  Zabrza doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Na portalu ogłoszeniowym zakupił od pokrzywdzonej obuwie oraz przesłał zdjęcia potwierdzające przelew środków na jej rachunek bankowy, a następnie odebrał przesłane obuwie. Pokrzywdzona dotychczas nie otrzymała należnych jej pieniędzy a kupujący nie odesłał jej odebranego towaru oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego zaoferował do sprzedaży komputerową kartę graficzną, za którą przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy a następnie nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił zapłaconych środków oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.02.2021 r. WISZNICE, ul. ROWIŃSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował motorowerem marki APRILLA, będąc w stanie nietrzeźwości 2,1 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.