Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.11.2019.

27.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Nieznany sprawca w jednym ze sklepów dokonał kradzieży m.in. portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów oraz telefonu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej oraz mieszkanki Warszawy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci odzyskali część mienia porzuconego przez sprawcę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. TERESPOL, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego zaoferował sprzedaż routera, gdzie po otrzymaniu od pokrzywdzonego zapłaty nie przesłał mu zakupionego urządzenia, jak też nie zwrócił pieniędzy i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.11.2019r. CICIBÓR MAŁY, 

Na terenie prywatnej posesji, nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia pojazdu m-ki Renault wybijając szyby i lampy oraz uszkadzając elementy karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

27.11.2019 r. ZAKALINKI,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski  zatrzymali do kontroli drogowej,  47-letnią mieszkankę gm. Konstantynów, która kierowała samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 1,26 promila alkoholu w organizmie.

27.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej, zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca  Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem ZIPP będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej, zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował samochodem osobowym VW będąc w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie.

23.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Mieszkaniec Białej Podlaskiej doprowadził mieszkankę gm. Janów Podl. do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zawarł umowę na wykonanie i montaż mebli, pobrał zaliczkę i nie wywiązał się z warunków umowy, a po upływie terminu realizacji zerwał kontakt, nie zwrócił wpłaconej zaliczki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.11.2019 r. TERESPOL,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. N/n sprawca podający się za reprezentanta sklep internetowego na stronie internetowej sklepu dokonał sprzedaży narożnika skandynawskiego, nie wywiązał się z zawartej umowy i pomimo otrzymania pieniędzy nie wysłał zakupionego mebla. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.11.2019 r. ZAHAJKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski,  który kierował pojazdem marki Volvo, będąc w stanie nietrzeźwości:2,2 promila alkoholu w organizmie.

26.11.2019 r. JANÓW PODLASKI, ul. PILARKI

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 48-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Peugeot, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie.

23.11.2019 r. SŁAWACINEK NOWY,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do stojaka na butle gazowe, a następnie z wnętrza zabrał w celu przywłaszczenia dwie butle wypełnione gazem propan-butan, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

24.11.2019 r. ŁOBACZEW MAŁY,

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza dwóch pomieszczeń gospodarczych, skąd dokonał kradzieży dwóch wędek wraz z kołowrotkami oraz wędki tzw. dwuczęściowej na szkodę mieszkańca Terespola.

18.11.2019 r. DOBRYŃ MAŁY,

Nieznany sprawca z niezabezpieczonego garażu dokonał kradzieży mienia w postaci m.in.: siłowego przewodu elektrycznego, drutu stalowego drobnych narzędzi budowlanych oraz skrzynki narzędziowej z zawartością na szkodę mieszkańca gm. Zalesie.

25.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym m-ki Mitsubishi 45-letnią mieszkankę gm. Janów Podlaski, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie.

25.11.2019 r. BEREZA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki Zipp 56-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się    w stanie nietrzeźwości:1,8 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.