Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.06.2019

21.06.2019r.  KONSTANTYNÓW, ul. STANISŁAWA PLATERA
Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca powiatu łosickiego.

26.06.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionych po pracy na strychu nowobudowanego bloku narzędzi, w tym m. im.: pilarki spalinowej marki Stihl, wkrętarki marki Hilti, wkrętarki marki Hilti, wkrętarki marki Hilti na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

27.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Nieznany sprawca wykorzystując najprawdopodobniej niezabezpieczone drzwi samochodu marki VW, stojącego na parkingu z wnętrza zabrał w celu przywłaszczenia: laptop marki Apple MacBook Air i pieniądze na szkodę trzech obywateli Białorusi.

21.06.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca oferował na jednym z portali internetowych taśmy konturowe odblaskowe. Po zakupie przez pokrzywdzoną czterech taśm, w przesyłce otrzymała tylko jedną oraz starą deskę i kawałki tektury.

23.06.2019r. ROMASZKI,

Mieszkaniec  Białej  Podlaskiej dokonał uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Audi poprzez wgniecenie przedniego prawego i lewego błotnika na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

26.06.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski, realizując informacje własne ustalili, że mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego w miejscu zamieszkania rozlewał alkohol niewiadomego pochodzenia. W trakcie przeszukania policjanci ujawniono butelki szklane puste oraz z zawartością cieczy  o pojemności od 100 ml do 0,5 litra.

21.02.2019r.  BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w trakcie wykonywanych czynności dotyczących doprowadzenia mieszkanki  Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1200 złotych przez n/n sprawcę, podczas transakcji kupna/sprzedaży telefonu komórkowego Samsung Galaxy S8, dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego, ustalili dane mężczyzny podejrzanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 28- letni mieszkaniec  Wrześni. Sprawca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i poddał się dobrowolnie karze.

27.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z PPM KMP Biała Podlaska realizując informacje własne w sprawie dokonanej w dniu 27.05.2019r. w Białej Podlaskiej kradzieży mienia w postaci telefonu komórkowego marki „Motorola” oraz powerbanku na szkodę mieszkańca  Białej Podlaska ustalili pasera telefonu pochodzącego z powyższego przestępstwa. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 29-letni mieszkaniec Kąkolewnicy.  Mienie odzyskano w całości.

12.06.2019r.  BIAŁA PODLASKA

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska wykonując czynności  w sprawie dokonanej w dniu 12.06.2019 roku w Białej Podlaskiej kradzieży portfela z zawartością dokumentów, pieniędzy oraz karty bankomatowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, ustalili jednego ze sprawców kradzieży z włamaniem na rachunek bankowy poszkodowanego, który przy użyciu skradzionej wcześniej karty bankomatowej, dokonał dwóch płatności w sklepie na szkodę w/w  Sprawcą okazał się 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

25.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. SADOWA

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkańca gm. Janów Podlaski z kieszeni skradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę w/w.

25.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. KRÓLOWEJ JADWIGI

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki. Białej Podlaskiej zrywającej kwiaty lipy, zabrał w celu przywłaszczenia pozostawioną na chodniku torebkę z zawartością telefonu komórkowego m-ki Xiaomi Redmi 6A, okularów i innych drobnych rzeczy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.06.2019r. JANÓW PODLASKI

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Konstantynów. Osoba podająca się za mieszkankę Bełchatowa za pośrednictwem portalu internetowego oferowała do sprzedaży domek ogrodowy  z płotkiem i tunelem, za który sprzedająca przyjęła zapłatę lecz do chwili obecnej nie przesłała zamówionego towaru, a w korespondencji przesłała pokrzywdzonej informację, że pieniądze przekazała innej osobie. Postępowanie prowadzi  KP Janów Podlaski.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.