Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 25-27.01.2019

17.01.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Międzyrzec Podlaski na podstawie materiałów własnych ustalili, że 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego działając w krótkich odstępach czasu, w wykonaniu z góry powziętego zamiaru dokonał kradzieży różnego rodzaju wyrobów alkoholowych o wartości niemal 3 tys. zł na szkodę firmy.

24.01.2019 r. KIJOWIEC, 

Nieznany sprawca z wnętrza garażu dokonał kradzieży 50 litrów oleju napędowego wraz z dwoma plastikowymi kanistrami, piły spalinowej, młotowiertarki, powodując straty na szkodę mieszkańca. gm. Zalesie.

25.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
Nieznany sprawca w zaparkowanym samochodzie marki BMW  za pomocą ostrego narzędzia dokonał umyślnego uszkodzenia powłoki lakierniczej nadwozia pojazdu na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

25.01.2019 godz. 12:40, HALASY, 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w  piątek około godz. 12:40 w miejscowości Halasy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym przewożącym drewno, 56-letni mieszkaniec Białegostoku, trzeźwy, z uprawnieniami, brak obrażeń ciała, na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, na skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym przed nim w tym samym kierunku samochodem osobowym marki Audi, prawidłowo wykonującym manewr skrętu w lewo, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, trzeźwy, z uprawnieniami. Kierowca osobówki doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

19.01.2019r. KIJOWIEC,

 Nieznana osoba z niezamkniętego pomieszczenia garażu dokonała kradzieży używanej piły spalinowej na szkodę mieszkańca gm. Zalesie.

25.01.2019r. godz. 22:39, CIELEŚNICA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 30-letni mieszkaniec gm. Rokitno, kierował samochodem marki VW Golf, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie nie posiadając przy tym uprawnień do kierowania.

26.01.2019r. PISZCZAC, 

Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia stojących na terenie posesji samochodów m-ki Toyota i Opel w ten sposób, że w pierwszym przebił cztery opony oraz porysował powłokę lakierniczą, a w drugim dokonał przecięcia dwóch opon na szkodę mieszkanki Piszczaca.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.