Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Janów Podlaski Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 25-26.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 25-26.04.2018.

01 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
W środę bialska komenda została powiadomiona, Że 46-latek z Białej Podlaskiej uszkodził elewację budynku zrywając fragmenty styropianu wraz z siatką elewacyjną i pokrywającym ją tynkiem strukturalnym oraz w kilkudziesięciu miejscach wgniótł elewację budynku, powodując powstanie strat w wysokości 2.500 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Policjantom bialskiej komendy udało się zatrzymać mężczyznę. Usłyszał on już zarzut uszkodzenia mienia.

25 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
64-latek z Białej Podlaskiej w trakcie przycinki piłą motorową gałęzi drzewa zeskoczył z wysokości około trzech metrów z przechylającej się drabiny, o którą zaczepiła spadająca gałąź, doznając złamań kończyn dolnych.

26 kwietnia 2018 r., CZOSNÓWKA, ul. BIALSKA
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę mieszkanki gminy Biała Podlaska, z jej mieszkania ukradł złotą biżuterię, zegarek oraz pieniądze w kwocie 1.100 złotych. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 9.100 złotych.

26 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PRZECHODNIA
Nieustalona do chwili obecnej osoba przywłaszczyła portmonetkę z dowodem osobistym i pieniędzmi w kwocie 120 złotych, którą pokrzywdzona z Białej Podlaskiej pozostawiła na stoisku bazarowym.

26 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
16-latek z Parczewa podpalił dwa krzewy tui, co doprowadziło do uszkodzenia elewacji jednego z bialskich hoteli. Straty spowodowane przez nieletniego wyniosły około 5.000 złotych.

26 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA
Bialscy kryminalni ustalili, że 36-latka z Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u kobiety policjanci ujawnili zabezpieczyli ponad pięć gram marihuany.

25 kwietnia 2018 r., WÓLKA PLEBAŃSKA
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Jeep 39-latka z Białej Podlaskiej, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

26 kwietnia 2018 r., STARY PAWŁÓW
Funkcjonariusze janowskiej patrolówki podczas wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 55-latek z Białej Podlaskiej kierował samochodem osobowym marki Chevrolet Captiva mając trzy promile w wydychanym powietrzu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.