kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 25.11.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 25.11.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

20.11.2020 r. DOŁHOŁĘKA, 
Nieznany sprawca, na terenie polno-leśnym dokonał zniszczenia drewnianej ambony myśliwskiej poprzez jej przewrócenie, a następnie przeciągnięcie przy użyciu pojazdu mechanicznego na odległość kilkunastu metrów,
w wyniku czego uszkodzeniu uległa konstrukcja ambony oraz okna, na szkodę Koła Łowieckiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.11.2020 r. KOPYTNIK,
Nieznany sprawca,nie będąc do tego uprawnionym, zmienił hasło dostępu do danych informatycznych na profilu mieszkanki gm. Łomazy założonym na portalu społecznościowym. Postępowanie powadzi KP Wisznice.

31.08.2018 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, doprowadził Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem z tytułu nienależnie pobranych świadczeń, poprzez wprowadzenie w błąd co do zaistnienia okoliczności powodujących brak uprawnień do otrzymania tego świadczenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem komunikatora posługując się danymi mieszkanki Gdańska doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że chcąc zakupić od pokrzywdzonej wystawione na sprzedaż buty wprowadził w błąd wysyłając jej link do nieustalonej strony internetowej, na której po wprowadzeniu danych osobowych i bankowych, pokrzywdzona miała otrzymać należną kwotę pieniędzy, jednak z jej konta bankowego została automatycznie potrącona ponad 150 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2020 r. KOBYLANY,
Nieznany sprawca poprzez zerwanie plomb ochronnych zabezpieczających drzwi dokonał włamania do 21 kontenerów wchodzących w skład pociągu towarowego relacji Węgliniec – Małaszewicze, z których wnętrza dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia na szkodę spółki z/s w Katowicach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.