Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej Zalesie

Policyjna kronika zdarzeń 25.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 25.06.2018.

25.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ORZECHOWA
Nieznany sprawca, po wybiciu szyby w tylnych drzwiach dostał się do wnętrza samochodu VW Passat, z którego skradł szlifierkę oscylacyjną na szkodę mieszkańca Lublina.

19.06.2018r. ZALESIE, ul. STAWY 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru górskiego wraz ze znajdującym się paszportem, na szkodę mieszkanki gm. Zalesie.  Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

11.06.2018r. TERESPOL

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Nieznany sprawca, wykorzystując internetowy portal aukcyjny  zaoferował sprzedaż torby podróżnej „Puccini”, za którą przyjął zapłatę na podane konto bankowe, a następnie nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

22.05.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. KUSOCIŃSKIEGO/ WITA STWOSZA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 22.05.2018r., na skrzyżowaniu ulic Kusocińskiego i Wita Stwosza 39-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, kierując samochodem osobowym Toyota, prawdopodobnie na skutek nie udzielenia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do zderzenia z prawidłowo poruszającą się rowerzystką 52-letnią mieszkanką Międzyrzeca Podlaskiego. W wyniku zdarzenia kierująca rowerem doznała obrażeń ciała.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.