Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 25.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 25.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

25.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się na portalu społecznościowym za mieszkańca Płocka oferował sprzedaż licznika samochodowego. Pomimo przelania pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazany rachunek bankowy sprzedający nie wywiązał się z zobowiązania przesłania zamówionej części w uzgodnionym terminie i zaniechał kontaktów z nabywcą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

 W okresie od 18 do 25 maja 2020 r., w trzech aptekach na terenie Warszawy, n/n sprawca usiłował zrealizować uprzednio podrobione recepty na zakup leku wystawione na mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. ZAŚCIANKI

Rzeka Piszczka, będąca dopływem rzeki Krzna uległa zanieczyszczeniu dotychczas nieustaloną substancją chemiczną. Na powierzchni rzeki był widoczny tłusty film w/w substancji na odcinku kilku kilometrów. Nie stwierdzono, aby w wyniku zdarzenia doszło do zatrucia ryb. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.