kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 24-29.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 24-29.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.11.2021r. BIELANY, 
Funkcjonariusze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 37-letnia mieszkanka gm. Łomazy będąc w stanie nietrzeźwości: 3,00 promila alkoholu w organizmie kierowała samochodem osobowym m-ki Toyota pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

27.11.2021r. gm. Biała Podlaska 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu oferowanej przez pokrzywdzona odzieży skontaktował się z nią za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, a następnie po uzyskaniu adresu e-mail przesłał jej wiadomość z linkiem przekierowującym na stronę udającą witrynę banku, za pośrednictwem której uzyskał login i hasło do rachunku bankowego pokrzywdzonej, z którego używając kodu BLIK wypłacił środki pieniężne w bliżej nieustalonym bankomacie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.11.2021r. ŁÓZKI,
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Rover, 31-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,98 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

26.11.2021r. gm. Biała Podlaska
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem poprzez zerwanie kłódki zabezpieczającej drzwi wejściowe do baraku, znajdującego się na terenie firmy, następnie dokonał zaboru elektronarzędzi w postaci sprężarki, kluczy udarowych, oraz pozostawionych na zewnątrz budynku narzędzi, paliwa:  ok. 100 litrów ON, ok. 100 litrów oleju hydraulicznego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.11.2021r. WORONIEC, DROGA K2
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Volvo, 39-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podl., który posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wyd. przez Sąd Radzyń Podlaski.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.11.2021r. DERECZANKA,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 53-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował pojazdem m-ki AIXAM, będąc się w stanie nietrzeźwości 2,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.03.2021r. JULKÓW, 
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę podróżującego pociągiem mieszkańca gm. Biała Podlaska, z bocznej kieszeni podręcznej torby podróżnej dokonał kradzieży paszportu, wydanego na dane osobowe pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.11.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pieniędzy z rachunku bankowego banku na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca podający się za pracownika doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd co do włamania na jej rachunek bankowy, czym nakłonił ją do zainstalowania na telefonie programu do zdalnej obsługi urządzenia, przez który uzyskał zdalny dostęp do telefonu oraz rachunku bankowego pokrzywdzonej, z którego dokonał nieuprawnionej transakcji w kwocie 7.500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.