kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 24-29.09.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 24-29.09.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, za pomocą internetu, doprowadził firmę z/s w Białej Podlaskiej  do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że podszywając się za firmę hostingową wysłał drogą mailową pracownikowi w/w firmy link do opłacenia usługi za utrzymanie domeny internetowej, poprzez który tej płatności dokonał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA CZERWIŃSKIEGO 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 7:40 na skrzyżowaniu ul. Czerwińskiego i Wyzwolenia w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, (trzeźwy), kierując samochodem m-ki Seat nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, prawidłowo jadącemu pojazdowi m-ki Audi, którym kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, doprowadzając do zderzenia. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka samochodu Seat. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2020 r. godz. 15:40, ZALUTYŃ,

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia do którego doszło wczoraj około godz. 15:40 w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 52- letni mieszkaniec gm. Piszczac (w stanie nietrzeźwości) pieszy, na prostym odcinku drogi w terenie zabudowanym został potrącony przez nieustalony pojazd poruszający się w tym samym kierunku. Pokrzywdzony na skutek potrącenia doznał obrażeń ciała.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.