kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 24-27.12.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 24-27.12.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.12.2020 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który kierował samochodem osobowym Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

26.12.2020 r. HORODYSZCZE, 
Policjanci powiadomieni zostali o zaistniałym pożarze drewnianego budynku gospodarczego, w wyniku którego całkowitemu spaleniu uległa drewniana konstrukcja budynku, na szkodę mieszkańca gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

25.12.2020 r. DRELÓW, ul. BANKOWA
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Peugeot 47-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.12.2020 r. KOŚCIENIEWICZE, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że 22-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości:2 promile alkoholu kierował samochodem marki Rover. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

23.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 
Nieznany sprawca spowodował uszkodzenie samochodu m-ki Audi poprzez zarysowanie i oblanie farbą elementów karoserii oraz użył pianki izolacyjnej w celu wypełnienia szczelin karoserii i felg kół pojazdu dodatkowo uszkodził szybę czołową auta na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 
W jednym z lokali usługowych nieznana osoba z portfeli znajdujących się w torebkach pozostawionych w otwartym pomieszczeniu socjalnym, dokonała kradzieży karty bankomatowej oraz pieniędzy na szkodę trzech mieszkanek powiatu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domku działkowego skąd zabrał w celu przywłaszczenia dwa radia i butle gazową z palnikiem na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.