Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 24-27.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 24-27.10.2019

20.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA

Nieznany sprawca włamał się do wnętrza altany działkowej, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia znajdujących się tam przedmiotów w tym m.in.: turystycznej butli gazowej z palnikiem, ręczników, lampek oraz radia na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

27.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA II KAZIMIERZA

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkania, a następnie skradł ubrania, a także radioodtwarzacz, nawigację samochodową oraz głośnik na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.10.2019 r. GRABANÓW, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Volvo, 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej posiadającego aktualne dwa zakazy sądowe prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.09.2019 r.  ZAŚCIANKI

Nieznany sprawca poruszający się samochodem marki Renault dokonał kradzieży paliwa w postaci oleju napędowego w ilości w ilości 168 litrów na szkodę stacji paliw w ten sposób, że po zatankowaniu do znajdującej się w pojeździe beczki paliwa odjechał nie uiszczając zapłaty. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

24.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał wyłudzenia pożyczki wykorzystując dane osobowe mieszkańca powiatu wołomińskiego i jego nieaktualne dane adresowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2019 r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Funkcjonariusze Wydziału do walki z  Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska na podstawie informacji własnych ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej w dniu 22 października 2019 roku w Białej Podlaskiej na terenie parkingu przy jednej z bialskich firm, kradzieży roweru m-ki Indiada X-Enduro wartości 1.000 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.