Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.12.2018.

20.12.2018r.  ŁUKOWISKO,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego, doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie 780 zł poprzez wyłudzenie zapłaty za polisę ubezpieczeniową.

24.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA SOLIDARNOŚCI
Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Seat 49-letniego mieszkańca  gm. Zalesie, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,1 promila alkoholu w organizmie.

26.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

W jednym z lokali na terenie miasta nieznany sprawca uderzył pokrzywdzonego w okolicę szczęki, następnie inny n/n sprawca również przebywający w tym samym lokalu, zadając ciosy pięściami w okolice głowy spowodował u pokrzywdzonego obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.11.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wykorzystując internetowy portal ogłoszeniowy oferował do sprzedaży kosmetyki za kwotę 190 zł., jednak po otrzymaniu zapłaty na wskazany rachunek bankowy nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego towaru, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

26.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Nieznany sprawca dokonał podpalenia klatki schodowej budynku mieszkalnego. Dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej zarządził ewakuacje mieszkańców. Podczas pożaru w budynku znajdowało się 8 osób (nikt nie ucierpiał). Spaleniu uległy znajdujące się na klatce schodowej meble. Pożar nie rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. Spaleniu i okopceniu uległa jedynie klatka schodowa.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.