Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.08.2018

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.08.2018.

22.08.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA 
Policjanci ustalają okoliczności kradzieży, do której doszło na terenie Białej Podlaskiej. Sprawca wykorzystując niezabezpieczone mieszkanie, dokonał z niego kradzieży: pieniędzy, laptopa oraz trzech telefonów komórkowych na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

20.08.2018r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Zakopanego, na portalu internetowym oferował sprzedaż konsoli X-Box One-X, gdzie po wpłaceniu wymienionej kwoty pieniędzy nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionej konsoli jak też nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

26.08.2018r. SŁAWACINEK STARY

Funkcjonariusze WRD KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat 52-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 21 km/h. Od kierującego wyczuwalna była silna woń alkoholu. Mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu:  1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.