Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.07.2019

19.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
28-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego podejrzany jest o włamanie do pomieszczenia mieszkalnego, i kradzież  pieniędzy w kwocie 3.000 zł. na szkodę mieszkańca miasta. Zatrzymany 28-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

27.06.2019 r. KOSZOŁY,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż basenu stelażowego wraz osprzętem. Pomimo iż przyjął od  pokrzywdzonej zapłatę, nie wywiązał się z warunków zawartej umowy i nie dostarczył zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

20.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

22-latek (bez stałego miejsca zameldowania), poprzez uderzenie pięścią w twarz spowodował u mieszkańca Białej Podlaskiej obrażenia ciała, w związku z którymi pokrzywdzony został hospitalizowany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca zaoferował na portalu społecznościowym sprzedaż toaletki i przyjął na wskazany rachunek bankowy zapłatę po czym nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego przedmiotu oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. PLAC JANA PAWŁA II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW, 38-letniego mieszkańca gm. Trzebieszów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.