Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.01.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 24-26.01.2020.

12.11.2019 r. DOKUDÓW PIERWSZY,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, na portalu internetowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy, wprowadzając pokrzywdzoną w błąd co do stanu technicznego telefonu – otrzymała telefon niesprawny. Pomimo dwukrotnego zwrotu towaru, sprzedający nie odebrał przesyłki i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.01.2020 r. gm. Międzyrzec Podlaski,

Sprawca podający się za pracownika spółki, na portalu internetowym – giełdzie rolnej, doprowadził mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że oferował zakup 27 ton pszenicy, przesłał umowę kupna, którą pokrzywdzony podpisał w miejscu swego zamieszkania, a następnie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, wydał pszenicę kierowcy, który zgłosił się po jej odbiór. Kupujący do chwili obecnej nie dokonał płatności za zakupioną pszenicę i zerwał wszelki kontakt ze sprzedającym.

23.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany osoba, przełamała hasło do konta na portalu społecznościowym należącego do pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej i podjęła próbę wyłudzenia pieniędzy prosząc o wysłanie za pomocą kodu, jednak nikt z jej znajomych nie dokonał wpłaty pieniędzy i nie poniósł strat finansowych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA III SOBIESKIEGO,
Funkcjonariusze WRD zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem  m-ki Torq 30-letniego mieszkańca  Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie.

19.01.2020 r. LEBIEDZIEW,

Nieznany sprawca z zaparkowanego na posesji ciągnika siodłowego marki Renault dokonał kradzież dwóch niezabezpieczonych akumulatorów na szkodę mieszkańca  Katowic.

15.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie. Nieznany sprawca doprowadził obywatela Białorusi do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że sprzedał w serwisie internetowym  bransoletkę, po czym przyjął jej zwrot, a następnie zaniechał zwrotu otrzymanych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.01.2020 r. TEREBELA,

38-letni mieszkaniec Białej Podl.  kierując pojazdem czterokołowym Quad – nie zatrzymał się do kontroli drogowej funkcjonariuszom WRD KMP Biała Podlaska, pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazujących zatrzymanie pojazdu. W/w został zatrzymany, poddany badaniu na zawartość alkoholu: 2,2 promila alkoholu w organizmie.

25.01.2020 r. DRELÓW,  ul. BANKOWA,

F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca  gm. Drelów, który kierował pojazdem osobowym m-ki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie.

25.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. STACYJNA,

Nieznany sprawca pokonując zabezpieczenie linki mocującej rower do stojaka, zabrał go w celu przywłaszczenia, czym spowodował straty na szkodę mieszkańca Biała Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.01.2020r. WISZNICE,  ul. RYNEK
Nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru typu górskiego na szkodę mieszkanki gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

25.01.2020r.  KALIŁÓW,

F-sze WRD KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem marki Volvo, będąc w stanie nietrzeźwości – pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.