Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 24.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 24.09.2018.

17.09.2018r. TERESPOL, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol na podstawie materiałów własnych ustalili, personalia mężczyzny podejrzewanego o kradzież 49 sztuk aluminiowych żeberek kaloryferów wartości niemal 1500 złotych. na szkodę mieszkańca Terespola. O dokonanie tego czynu podejrzewany jest 38-letni mieszkaniec Terespola. Przestępstwo nie było wcześniej zgłaszane organom ścigania.

01.07.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawca podający się za mieszkankę Jarosławia, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż bluzki. Do dnia dzisiejszego sprzedająca nie dokonała zwrotu pieniędzy na konto kupującej.

24.09.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę jednej z bialskich firm. Nieznany sprawca za pośrednictwem serwisu internetowego oferował telefon komórkowy marki Xiaomi Redmi 5A. Zgłaszający wpłacił pieniądze, jednak do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu wpłaconych pieniędzy.

24.09.2018r. TERESPOL,

Dwaj funkcjonariusze z PSG w Terespolu, będąc po służbie ujawnili, że kierujący pojazdem osobowym m-ki Toyota może znajdować się pod działaniem alkoholu. Uniemożliwili mu kontynuowanie jazdy poprzez odebranie kluczyków. W wyniku podjętych  czynności, funkcjonariusze ZPI KP Terespol ustalili, że wskazany kierujący 49-letni mieszkaniec gm. Terespol kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości: wynik ponad  2 promile alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.