kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 24.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 24.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

01.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

N/n sprawca, nie będąc do tego uprawnionym, uzyskał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, przełamując zabezpieczenia informatyczne do konta emailowego na szkodę właścicielki konta, mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Nieznany sprawca za pomocą portalu internetowego, oferował do sprzedaży ciągnik rolniczy marki URSUS, po przyjęciu opłaty za dowóz w/w towaru do kupującego, nie wysłał towaru w umówionym terminie, brak z nim kontaktu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.06.2020 r. KOŚCIENIEWICZE,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol współdziałając z SG Kodeń, zatrzymali do kontroli drogowej, 56-letniegomieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym m-ki Mazda znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.