Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 24.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 24.06.2019

23.06.2019r. JANÓW PODLASKI,

Dwaj mieszkańcy gminy Janów Podlaski usiłowali dokonać kradzieży siana na szkodę Wspólnoty Gruntowej poprzez wykoszenie trawy na łące o powierzchni 2ha, której nie mieli prawa użytkować. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

21.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży laptop, za który przyjął zapłatę, a pomimo przesłanej i potwierdzonej rezygnacji przez kupującego z tego zakupu do dnia dzisiejszego nie zwrócił wpłaconej kwoty pieniędzy oraz urwał kontakt z kupującym.
16.06.2019r. CZOSNÓWKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.  Nieznany sprawca, na portalu internetowym oferował do sprzedaży ryby akwariowe, za które pobrał pieniądze, a po otrzymaniu kwoty do chwili obecnej nie dostarczył ryb, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał wszelki kontakt z kupującym.

22.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Chełma. Nieznany sprawca na portalu internetowym  oferował do sprzedaży iPhona 7 32GB oraz ogłoszenie dot. sprzedaży iPhona X 64GB. Po telefonicznych ustaleniach co do zakupu pobrał na podane konto bankowe, a po otrzymaniu pieniędzy zerwała wszelki kontakt z kupującym i do chwili obecnej nie zwróciła pieniędzy.

27.04.2014r. MAŁASZEWICZE MAŁE, 

Mieszkaniec gm. Terespol podrobił na umowie użyczenia lokalu podpis członka swojej rodziny, a następnie posłużył się tym dokumentem w urzędzie.

24.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA 

19-letni mieszkaniec gm. Biała Podl. kierując rowerem w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie, stracił nad nim panowanie, przewrócił się, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Mężczyzna przewieziony został do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.