Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 24.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 24.05.2018.

23 maja 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca wyłamał drewniane drzwi i dostał się do wnętrza nowobudowanego budynku, z wnętrza którego skradł elektronarzędzia i wyposażenie skrzynki instalacji elektrycznej. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 1.600 złotych.

11 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca przywłaszczył portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 200 złotych. Następnie przy użyciu karty bankomatowej dokonał płatności zbliżeniowej na kwotę 38,53zł. Pokrzywdzona z Białej Podlaskiej oszacowała poniesione straty na kwotę 258 złotych.

27 grudnia 2015 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BRZESKA
Wczoraj międzyrzecki komisariat wszczął dochodzenie w sprawie oszustwa. 22-latek z Międzyrzeca Podlaskiego zawarł z instytucją finansową umowę pożyczki opiewającej na kwotę 6.484 złotych, po czym nie podjął jej spłaty.

23 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze bialskiej patrolówki zatrzymali 24-latka z Węgrowa, który miał przy sobie ponad półtorej grama marihuany.

24 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘCIA WITOLDA
Bialscy kryminalni ustalili, że 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może posiadać w swoim miejscu zamieszkania narkotyki. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u 29-latka policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad dziewięć gram  amfetaminy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.