Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 24.03.2020

Policyjna kronika zdarzeń 24.03.2020.

24.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. KOLEJOWA

Mieszkanka Białej Podlaskiej zawiadomiła, że została zaatakowana przez n/n mężczyznę. Z informacji zgłaszającej wynikało, że sprawca podszedł do niej od tyłu, zasłonił jej usta swoja ręką, a następnie przewrócił na ziemię żądając od niej wydania pieniędzy. Pokrzywdzona podała, że sprawca dokonał kradzieży portmonetek z zawartością pieniędzy oraz karty bankomatowe. Policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa.

01.02.2020 r. KOBYLANY,

Nieznani sprawcy z działki leśnej położonej w miejscowości Kobylany, dokonali wyrębu, a następnie kradzieży 11 sztuk drzew n/s Wspólnoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2020 r. LACHÓWKA DUŻA,

Nieznany sprawca, zobowiązał się do wykonania 4 kół do przyczepy oraz otrzymał za to zapłatę, po czym nie wywiązał się z zawartej umowy, przekazując towar o odmiennych parametrach niż było to w umowie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

24.03.2020r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego n/n osoba oferowała zegarek męski. Po przelaniu pieniędzy na wskazane konto pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru jak też zwrotu gotówki Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.03.2020 r. TŁUŚCIEC, 

F-sze WRD KMP Biała Podlaska, podczas kontroli drogowej pojazdu marki BMW, ujawnili rozbieżności co do aktualnego stanu licznika, a stanu licznika w systemie. Kierującą w/w pojazdem była 22-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.