Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 24.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 24.02.2020.

24.02.2020 r.  SITNIK, 

Nieustalony sprawca, włamał się do wnętrza budynku sklepu z którego zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze oraz wyroby tytoniowe, alkoholowe i cukiernicze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA,

Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 22-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaski, kierował samochodem m-ki Renault będąc w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.02.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru typu damka z dwoma zamocowanymi do niego koszykami na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca wykorzystując komunikator internetowy zaoferował sprzedaż dwóch ruchomych głów a następnie po otrzymaniu zaliczki, nie przesłał kupującemu przedmiotów transakcji jak też nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.02.2020 r. CICIBÓR DUŻY,

Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wykorzystując sieć internetową bez upoważnienia wpłynął na przetwarzanie danych informatycznych, w wyniku czego, za pośrednictwem systemu płatności z rachunku bankowego dokonał zapłaty za zakupione przez sklep internetowy przedmioty  czym działał na szkodę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.02.2020 r. LEŚNA PODLASKA,

Nieznana kobieta, usiłowała doprowadzić mieszkankę gm. Leśna Podlaska, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 50.000 w ten sposób, że podczas połączenia telefonicznego wykonanego na numer stacjonarny pokrzywdzonej, podając się za jej córkę, usiłowała wprowadzić kobietę w błąd, co do konieczności pożyczenia od niej pieniędzy, w celu spłaty zadłużenia w wysokości 50.000 zł. zaciągniętego u koleżanki zatrudnionej w banku. Sprawca nie osiągną zamierzonego celu, ze względu na zdecydowaną postawę pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA SOLIDARNOŚCI,
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej, podczas  obsługi zgłoszonej interwencji ustalili, że 45-letni ob. Rosji kierował samochodem ciężarowy marki Volvo, będąc w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.02.2020 r. WISZNICE ul. WŁODAWSKA

F-sze ZPI KP w Wisznicach zatrzymali 24-letniego mieszkańca gm. Hanna, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat, będąc w stanie nietrzeźwości 0,98 promila. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.