Policyjna kronika zdarzeń 01.02.2018
Biała Podlaska Kronika służb Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 24.01.2018

Policyjna kronika zdarzeń 24.01.2018

23 stycznia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PRYMASA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
Nieznany sprawca z niezabezpieczonej piwnicy bloku wielorodzinnego ukradł kosiarkę spalinową marki Oleo-Mac o wartości 3.000 złotych, na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Utraconą kosiarkę  znaleziono w lombardzie.

24 stycznia 2018 r., GRABANÓW
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca  gminy Biała Podlaska, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż aparat fotograficzny marki Nikon D300, za który zgłaszający zapłacił 708 złotych. Pokrzywdzony wprawdzie otrzymał urządzenie, jednak było ono uszkodzone, a sprzedający zerwał z nim kontakt.

24 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko  Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili  sprawcę kradzieży telefonu komórkowego marki Xiaomi Rose Gold  Redmi 4A oraz kubka termicznego o łącznej wartości 620 złotych,  do której doszło 29 sierpnia 2017 r. na terenie Białej Podlaskiej, na szkodę bialczanki. Sprawcą okazał się być 51-latek z Białej Podlaskiej. Kryminalnym udało się także ustalić jednego z paserów skradzionych rzeczy, którym jest 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyźni usłyszeli wczoraj zarzuty, do popełnienia których przyznali się. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego pasera oraz odzyskania skradzionego mienia.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.