Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 23-26.04.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 23-26.04.2020.

24.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. OKOPOWA

Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu m-ki Hyundai poprzez zarysowanie w nim powłoki lakierniczej dwóch elementów pojazdu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.04.2020 r. LUBENKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem marki Audi pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

25.04.2020 r. POLUBICZE WIEJSKIE PIERWSZE,

Nieznani sprawcy, weszli na zabezpieczoną posesję, skąd dokonali kradzieży znajdującego się tam sprzętu w tym m.in.: pługu, bron, kultywatora, podnośnika hydraulicznego. Następnie sprawcy włamali się do wnętrza budynku gospodarczego z którego skradli m.in. elektronarzędzia oraz meble na szkodę mieszkańca gm. Wisznice.

25.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. KAROLA SZYMANOWSKIEGO
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego zagubionego w nieznanych okolicznościach przez zgłaszającego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.04.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. PODŁĄCZNA

Nieznany sprawca wykorzystując pozostawione w stacyjce klucze, dokonał zaboru w celu krótkotrwałego użycia niezabezpieczonego samochodu osobowego marki m-ki Toyota, koloru zielonego, a następnie porzucił go w terenie leśnym przy ulicy Lubelskiej w Białej Podlaskiej. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy w/w czynu.

25.04.2020 r. GRABANÓW,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska w trakcie kontroli drogowej samochodu ciężarowego marki IVECO, którym kierował 21-letni mieszkaniec gm. Rokitno ujawnili ingerencję we wskazanie drogomierza wymienionego pojazdu rozbieżne z danymi w systemie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.01.2019 r. KALICHOWSZCZYZNA, 

Nieznany sprawca, z terenu działki leśnej, dokonał wycięcia i kradzieży 8 szt. na szkodę mieszkanki gm. Niemce. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.03.2020 r. CICIBÓR MAŁY, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca, wystawił na portalu ogłoszeniowym ogłoszenie z ofertą sprzedaży torebki damskiej i po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonej w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za nią zapłatę, po czym nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy zrywając z pokrzywdzoną wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.04.2020 r. CICIBÓR DUŻY, 

Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, poprzez program służący do zdalnego sterowania pulpitem innego urządzenia, bez upoważnienia dokonał przelewu bankowego z rachunku pokrzywdzonej na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.

01.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, posługując się danymi mieszkańca powiatu podrobił umowę kupna sprzedaży samochodu osobowego, a następnie posłużył się w/w dokumentem przedkładając go jako autentyczny w firmie ubezpieczeniowej.

24.04.2020 r. SITNO,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem  m-ki KEEWAY 43-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, będącego    w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

24.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą tut. KMP, w toku wykonywanych czynności do sprawy dotyczącej doprowadzenia mieszkanki powiatu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży telefonu komórkowego dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego, ustalili, że sprawcą oszustwa jest mieszkaniec Chorzowa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje i wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.