Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 23-25.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 23-25.11.2018.

01.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca z niezabezpieczonej piwnicy budynku mieszkalnego położonego na terenie ogrodzonej posesji, zabrał w celu przywłaszczenia m.in.: turystyczną kuchenkę gazową, lodówkę samochodową, pojemnik mydła w płynie, a z garażu dokonał zaboru agregatu prądotwórczego na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

23.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska, w toku wykonywanych czynności w sprawie oszustwa na szkodę mieszkanki gm. Łomazy, podczas transakcji kupna – sprzedaży kompletu bielizny marki „Calvin Klein”, dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego, ustalili że podejrzana o dokonanie tego czynu jest 19-letnia mieszkanka gm. Gołańcz. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu i dobrowolnie poddała się karze.

23.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO 

Na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego, nieznany sprawca, w wnętrza samochodu osobowego marki VW Golf, dokonał kradzieży transmitera FM na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

23.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
W autobusie komunikacji miejskiej, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z pieniędzmi oraz dokumentami na szkodę ob. Ukrainy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.