Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 23-25.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 23-25.08.2019

22.08.2019r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. ZARÓWIE
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego przy placu zabaw, niezabezpieczonego roweru górskiego o nazwie Merida na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

23.08.2019r. SYCYNA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali lat 37 mieszkańca gm. Huszlew, który kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila, pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznana osoba nie będąc do tego upoważnioną dokonała bezprawnej zmiany dostępu do danych informatycznych znajdujących się na serwerach bialskiej firmy blokując przy tym dostęp do tych danych oraz powodując częściową ich utratę, czym działała na szkodę przedsiębiorstwa.

23.08.2019r.  RAKOWISKA, ul. BUDZISZEWSKA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat, 56-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,74 promila alkoholu w organizmie, pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych .

23.08.2019r. TERESPOL,  ul. CZERWONEGO KRZYŻA

Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali kierującego rowerem 41-letniego mieszkańca  Terespola znajdującego się w stanie nietrzeźwości 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wymieniony posiada sądowy zakaz kierowania rowerem.

24.07.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca włamał się do metalowego pomieszczenia przy sklepie, z wnętrza którego dokonał kradzieży czerstwego pieczywa na szkodę sklepu.

23.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca, prawdopodobnie uderzając pięścią dokonał umyślnego uszkodzenia drzwi wejściowych na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

24.08.2019 r. WISZNICE,  ul. WŁODAWSKA

F-sze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 16- latka który kierował motorowerem marki Romet znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,7 promila alkoholu          w wydychanym powietrzu.

25.08.2019 r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO

Funkcjonariusze ZPI KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mieszkańca Terespola, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej zakazu prowadzenia pojazdów i kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

25.08.2019 r. OLSZYN, 

F-sze SG Bohukały podjęli pościg za pojazdem marki Seat, który nie zatrzymał się do kontroli pomimo dawanych znaków świetlnych i dźwiękowych. W wyniku podjętego pościgu pojazd został zatrzymany na terenie jednej z posesji. Kierujący pojazdem 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, został przekazany funkcjonariuszom ZPI KP Janów Podlaski celem wykonania czynności. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało niemal 2 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Policjanci ustalili, że mężczyzna dodatkowo posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony wyrokiem Sądu.

 

 

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.