Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 23.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 23.07.2019

19.07.2019 r.  BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, dokonał włamania na konto bankowe należące do mieszkanki gm. Biała Podlaska, a następnie bez upoważnienia wykonał dwie wypłaty na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2019 r.  TERESPOL, 

Nieznany sprawca, włamał się do budynku gospodarczego, a następnie ze skrzynki rozdzielczej agregatu prądotwórczego dokonał kradzieży znajdującego się tam wyposażenia czym spowodował straty spółdzielni.

16.03.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe mieszkanki Miedzyrzeca Podlaskiego, założył bez jej wiedzy rachunek bankowy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

21.07.2019 r. SOKULE,

Nieznany sprawca, dokonał wybicia szyb w oknie i drzwiach oraz wyłamania furtki na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.07.2019 r. SŁAWACINEK NOWY, 

Policjanci powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował sprzedaż urządzenia elektronicznego w postaci kontrolera DJ, a po przelaniu przez nabywcę pieniędzy na podane konto bankowe, zakupionego towaru nie wysłał do nabywcy.

17.07.2019 r. SŁAWACINEK STARY, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. N/n sprawca, za pośrednictwem portalu społecznościowego oferował sprzedaż toaletki, a po przelaniu przez nabywcę pieniędzy na podane konto bankowe, zakupionego towaru nie wysłał. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2019 r. ZACZOPKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim wspólnie z f-szem PSG Bohukały zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 42-letniego mieszkańca gm. Rokitno, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

23.07.2019 r. KOŚCIENIEWICZE, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol wspólnie z f-szami PSG Kodeń zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Audi 43-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

23.07.2019 r.  DOBRYŃ-KOLONIA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Terespolu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 40-letniego mieszkańca gm. Zalesie, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie.

23.07.2019 r. KOPYTÓW KOLONIA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 40-letni mieszkaniec gm. Terespol, kierował motorowerem w stanie nietrzeźwości: 3,3 promila alkoholu w organizmie.

23.07.2019 r.  TERESPOL, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol realizując materiały własne ustalili i zatrzymali 19-letniego mieszkańca  gm. Zalesie, podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego m-ki iPhone wartości dokonanej w dniu 21.07.2019r w Kolonii Horbów. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Telefon odzyskano.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.