Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Janów Podlaski Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 23.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 23.04.2018.

08 kwietnia 2018 r., JANÓW PODLASKI
Wczoraj janowski komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca włamał się do niezamieszkanego lokalu w bloku wielorodzinnym. Włamywacz niczego nie ukradł z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Spowodował jednak powstanie strat w wysokości 300 złotych. Janowscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim być 29-latek z Janowa Podlaskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do popełnienia którego przyznał się. Skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

07 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. AL. JANA PAWŁA II
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o kradzieży. Nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł dwa akumulatory z ciągnika siodłowego marki Volvo. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 2.000 złotych.

23 kwietnia 2018 r., TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, z jej niezamkniętego samochodu osobowego marki BMW zaparkowanego na parkingu przy sklepie, ukradł dwa telefony komórkowe marki LG i telefon komórkowy marki HTC o łącznej wartości 950 złotych, na szkodę obywatelki Białorusi.

03 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. POZIOMKOWA
Wczoraj pokrzywdzona z Białej Podlaskiej powiadomiła bialską komendę, że nieznany jej sprawca przywłaszczył zgubiony przez nią telefon komórkowy marki Huawei P8 Lite o wartości 680 złotych.

23 kwietnia 2018 r., KOBYLANY
36-latek z gminy Terespol podczas pobierania próbek koksu z wagonu kolejowego, z nieustalonych przyczyn, spadł z wysokości około półtorej metra, upadając na plecy. Mężczyzna ze złamaniem kości ogonowej został przewieziony do szpitala.

23 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA,  ul. SAPIEŻYŃSKA
Bialscy kryminalni ustalili, że 24-latka z Białej Podlaskiej w miejscu zamieszkania posiada marihuanę i amfetaminę. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u kobiety policjanci ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość marihuany i ponad 12 gram amfetaminy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.