Policyjna kronika zdarzeń 01.02.2018
Drelów Kronika służb Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 23.01.2018

Policyjna kronika zdarzeń 23.01.2018

 

15 listopada 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca w nieustalony sposób wszedł w posiadanie danych karty debetowej należącej do pokrzywdzonej z Międzyrzeca Podlaskiego i przy jej użyciu dokonał transakcji bezgotówkowej opiewającej na kwotę 113,65 Euro (ponad 510 złotych).

13 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ADAMA MICKIEWICZA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że oszukano ją na portalu internetowym OLX.pl. Pokrzywdzona wystawiła na tym portalu na sprzedaż figurki  Littlest Pet Shops. Osoba podająca się za mieszkankę Torunia zadeklarowała kupno figurek i wprowadziła w błąd pokrzywdzoną co do faktu przelania na jej rachunek bankowy kwoty 160 złotych. Zgłaszająca będąc przekonaną, że kupująca faktycznie wykonała przelew, wysłała do niej zabawki. Jak się okazało oszustka nie przelała pieniędzy i zerwała kontakt z pokrzywdzoną.

22 stycznia 2018 r., DRELÓW
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 37-latka z gminy Drelów kierującego samochodem osobowym  marki VW Polo. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.