kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 22-25.06.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 22-25.06.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

21.06.2021 r.,  BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał oszustwa komputerowego w ten sposób, że bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych poprzez nieuprawniony dostęp na portalu  społecznościowym do konta mieszkanki  gm. Piszczac, po czym poprzez komunikator wysłał z tego konta do znajomych  w/w wiadomości z prośbą o udostępnienie kodów blik, w wyniku czego mieszkanka Białej Podlaskiej  w prowadzonej poprzez komunikator korespondencji ze sprawcą przekazała kod BLIK, który został zrealizowany poprzez wypłatę środków pieniężnych w kwocie 1000zł w jednym z bankomatów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.06.2021r. LECHUTY DUŻE, 
Nieznany sprawca za pomocą aplikacji podszywając się pod inną osobę poprzez przesłanie kodu BLIK i wypłatę z bankomatu doprowadził mieszkankę gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1000 zł. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

25.06.2021 r. CURYN, 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej68-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował motorowerem marki Romet będąc w stanie nietrzeźwości:1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

25.06.2021 r.gm. Biała Podlaska
Mieszkanka Białej Podlaskiej zgłosiła, że nieustalony sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego, skąd skradł pieniądze oraz złotą biżuterię na szkodę zgłaszającej i jej męża. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.