Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 22-24.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 22-24.11.2019.

22.11.2019 r. HORBÓW,

Nieustalony sprawca, włamał się do wnętrza garażu i następnie ze znajdujących się w nim 2 metalowych beczek dokonał kradzieży oleju napędowego w ilości 400 litrów oraz kradzieży 8 pustych, plastikowych pojemników na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Ponadto, ten sam sprawca, na terenie sąsiedniej posesji usiłował dokonań kradzieży z włamaniem do garażu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.11.2019 r. ROGOŹNICA,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

19.11.2019 r. CICIBÓR DUŻY,

W okresie od 19 listopada 2019 roku do 21 listopada 2019 roku, w nieustalonym miejscu na terenie Białej Podlaskiej bądź Cicibora Dużego, nieznany sprawca z bagażnika niezamkniętego pojazdu marki Toyota użytkowanego przez pokrzywdzoną, dokonał kradzieży dwóch telefonów komórkowych na szkodę mieszkanki gm. gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi  KMP Biała Podlaska.

20.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego marki Samsung, gdzie po otrzymaniu od pokrzywdzonej zapłaty nie przesłał jej zakupionego telefonu jak też nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

22.11.2019 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,

F-sz PSG w Terespolu, w czasie wolnym od służby zatrzymał 31-letniego mieszkańca Terespola,  który znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,3 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki Benzer. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

23.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BOCZNA

F-sze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego WP KMP w Białej Podlaskiej, w wyniku kontroli drogowej, na gorącym uczynku zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2019 r. około godz. 17:30 ZAKANALE,

40-letni mieszkaniec gm. Konstantynów, trzeźwy kierując sam. m-ki VW Passat chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem leśnym, wykonał gwałtowny manewr skrętu, wpadł w poślizg, zjechał do rowu a następnie uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

24.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Audi poprzez zarysowanie przy użyciu ostrego narzędzia elementów boku pojazdu na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

24.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. CEGLANA

Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska w bezpośrednim pościgu, na gorącym uczynku zatrzymali kierującego pojazdem marki VW Passat 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.