Policyjna kronika zdarzeń
Drelów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Wisznice Z Białej Podlaskiej Łomazy

Policyjna kronika zdarzeń 22-24.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 22-24.06.2018.

24.02.2014r. WYSOKIE, 

Nieznany sprawca uzyskał kredyt w wysokości 500 zł. w internetowej firmie pożyczkowej przedkładając dokumenty stwierdzające nieprawdę na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski.

22.06.2018r. DOŁHOLISKA,
Funkcjonariusz Zespołu ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Wisznicach wspólnie z funkcjonariuszem PSG w Sławatyczach, podczas kontroli drogowej ujawnili i zatrzymali 26-letniego mieszkańca gm. Brzeźno, który posiadał środki odurzające w postaci 2,9 grama marihuany. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Po wykonanych czynnościach zwolniony.

23.06.2018r. KOROSZCZYN, 

Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał przywłaszczenia pozostawionej, saszetki z zwartością karty bankomatowej oraz pieniędzy na szkodę Obywatela Białorusi.

21.06.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. KĄPIELOWA,
Nieznana osoba dokonała kradzieży etui z zawartością telefonu komórkowego marki Huawei P8 Lite oraz dowodu osobistego z niezamkniętego samochodu marki Skoda na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

24.06.2018r. KWASÓWKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, zatrzymali kierującego pojazdem marki VW Transporter, 37-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie.

22.06.2018r. gm. Łomazy, 

Nieznana kobieta w wieku około 40 lat, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadziła lat 73-mieszkankę gm. Łomazy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 2 tysięcy złotych. Kobieta pod pretekstem „wypędzenia z domu złych mocy” poleciła wydanie wszystkich oszczędności jakie pokrzywdzona posiadała w domu, po czym wykorzystując jej nieuwagę dokonała ich kradzieży. Policjanci wyjaśniają okoliczności i poszukują sprawczyni zdarzenia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.