kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.09.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.09.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

25.08.2020 r.gm. TUCZNA,
Mieszkaniec gm. Kodeń doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem mieszkankę gm. Tuczna w ten sposób, że po uprzednim zaoferowaniu pomocy przy naprawie samochodów, pobrał od pokrzywdzonej pieniądze na zakup części do pojazdów w celu ich wymiany, po czym nie wywiązał się z umowy jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Wisznicach.

22.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22.09.2020 roku około godz. 15.15 na ul. Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 61-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierując autobusem m-ki Autosan, wykonując manewr skrętu w lewo z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą główną, kierującemu motorowerem m-ki Torq mieszkańcowi Białej Podlaskiej doprowadzając do zderzenia pojazdów, w wyniku czego motorowerzysta doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał na terenie kościoła kradzieży pozostawionej na ławce torebki z zawartością pieniędzy oraz dokumentów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia mienia w ten sposób, że rozbił lusterko ciągnika siodłowego marki Volvo oraz uszkodził klosze tylnych lamp naczepy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Miejsce zdarzenia nie objęte monitoringiem.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.