kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

19.07.2020 r. MAŁASZEWICZE, 
Na trasie przejazdu pociągu z Niemiec do Małaszewicz, nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu plomb przy drzwiach, dostał się do wnętrza kontenera kolejowego, a następnie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, dokonał kradzieży mienia w postaci czujników wydechu oraz innych części samochodowych na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

21.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SITNICKA
Nieznany sprawca, wykorzystując pozostawienie samochodu marki  Honda rozlał na nim cuchnącą bliżej nie ustaloną substancję, której odór pomimo podjętych zabiegów neutralizacyjnych i jonizowania uniemożliwia dalsze użytkowanie pojazdu na szkodę firmy leasingowej.

23.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca będąc do tego nieuprawnionym, wbrew woli mieszkanki gm. Stara Kornica, w nieustalony sposób przełamał elektroniczne zabezpieczenie w postaci hasła, czym uzyskał dostęp do jej profilu utworzonego w społecznościowym portalu, a następnie dokonał usunięcia znajdujących się tam danych informatycznych, dotyczących działalności prowadzonej przez pokrzywdzona.

16.07.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca, wykorzystując ogłoszeniowy portal internetowy doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że po uprzednim zaoferowaniu sprzedaży gry na konsolę przyjął za nią zapłatę na wskazany rachunek bankowy a następnie nie dostarczył jej pokrzywdzonemu ani nie zwrócił mu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.