kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 22-23.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

23.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznana osoba bez upoważnienia usiłowała wpłynąć na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym, w ten sposób, że wykorzystując dane karty kredytowej przypisanej do rachunku usiłowała dokonać nieautoryzowanych transakcji na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.06.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. TULIŁOWSKA

F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki VW Golf  25-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który spowodował zdarzenie drogowe znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,8 promila alkoholu w organizmie.

23.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli 36-letniego mieszkańca gm. Świecie nad Osą, który kierował pojazdem m-ki VW znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2 promile alkoholu w  organizmie. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

20.06.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. 3 MAJA

Nieznany sprawca działając umyślnie dokonał uszkodzenia dwóch opon w samochodzie osobowym marki BMW powodując straty na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.06.2020 r.gm. Biała Podlaska

Nieznana osoba doprowadziła mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd w czasie transakcji zakupu belarki. Po uprzednim uzgodnieniu przebiegu transakcji pokrzywdzony dokonał wpłaty zaliczki na podane przez sprzedającego konto, jednak do dnia dzisiejszego zamówionej maszyny nie otrzymał, jak również stracił wszelki kontakt z osobą sprzedającą. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.06.2020 r. KLONOWNICA DUŻA,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniegomieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

29.05.2020 r.  BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Nieznani sprawcy dokonali kradzieży perfum na szkodę DROGERII. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.