kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 22.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 22.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

04.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
W drogerii na terenie miasta nieznane kobiety działając wspólnie i w porozumieniu dokonały kradzieży artykułów drogeryjnych w postaci perfum i kremów na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
W jednej z bialskich drogerii nieznany mężczyzna dokonał zaboru w celu przywłaszczenia artykułów drogeryjnych w postaci perfum oraz akcesoriów do golenia na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.11.2021r.gm. PISZCZAC,
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego budynku gospodarczego dokonał kradzieży roweru szosowo-trailowego na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.02.2020 r.gm. Biała Podlaska,
Nieznana osoba podająca się za  przedstawiciela firmy z siedzibą w Siedlcach doprowadziła mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia przy transakcji kupna-sprzedaży kostki brukowej, gdzie sprzedający nie wywiązał się z umowy i nie dostarczył kupującemu towaru, nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

22.11.2021r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznana osoba na portalu społecznościowym poprzez konwersację pisemną w komunikatorze internetowym doprowadziła mieszkańca Janowa Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oferując do sprzedaży  między innymi drewniany krzyż, zegarek oraz zabytkowe monety. Po uzyskaniu wpłaty w całości za zamówiony towar na rachunek bankowy, sprzedająca nie wysłała nabywcy przedmiotów transakcji i zerwała wszelki kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.11.2021r.gm. Zalesie
Nieznany sprawca posługując się danymi pokrzywdzonego bez jego woli zawarł umowę o kartę kredytową powodując zadłużenie na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.11.2021r. ZABŁOCIE, 
Funkcjonariusze ustalili, że33-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował samochodem osobowym marki VW , będąc w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.