Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 22.10.2018

Policyjna kronika zdarzeń 22.10.2018.

19.10.2018r.ROSKOSZ,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością: złotej bransoletki, dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkanki Kielc.

19.10.2018r. BRNO, REPUBLIKA CZESKA,

W miejscowości Brno na terenie Republiki Czeskiej, nieustalony sprawca, z pokoju hotelowego skradł telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J7 na szkodę jednej z lubelskich firm oraz pieniądze na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

22.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, zatrzymali 60-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o to, że w miejscu swojego zamieszkania, bez wymaganego zezwolenia wytwarzał alkohol z rozcieńczonego spirytusu n/n pochodzenia, a następnie sprzedawał go. W trakcie prowadzonych czynności, podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli niemal 8 litrów w/w alkoholu. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, oraz dobrowolnie poddał się karze.
22.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 12:00 w Białej Podlaskiej na ul. Brzeskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni obywatel Białorusi, kierując samochodem marki Peugeot, najechał na prawidłowo poruszającego się ulicą rowerzystę. Jednośladem kierował 72-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas włączania się peugeota do ruchu z terenu jednej z posesji. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem mężczyzna doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.