Policyjna kronika zdarzeń
Drelów Janów Podlaski Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 22.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 22.05.2018.

22 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘCIA WITOLDA
Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w bloku w ten sposób, że otworzył zamek w drzwiach nieustalonym narzędziem. Włamywacz ukradł z mieszkania pieniądze w walucie polskiej i amerykańskiej. Małżeństwo z Białej Podlaskiej oszacowało poniesione straty na kwotę 1.000 złotych.

22 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZIEMOWITA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że nieznany jej sprawca na terenie lotniska w Liverpoolu ukradł należący do zgłaszającej telefon komórkowy iPhone X o wartości 4.000 złotych.

05 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. AUGUSTA FIELDORFA
Wczoraj tutejsza komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za Mariusza M. wystawiła na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl dwa doładowania Play 50, które zgłaszający kupił za kwotę 80 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

24 marca 2018 r., DRELÓW, ul. ZACHODNIA
O oszustwie internetowym został powiadomiony wczoraj także międzyrzecki komisariat. Pokrzywdzony z Drelowa wystawił na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl buty sportowe. Osoba podająca się za mieszkańca gminy Brody kupiła buty za 190 złotych, a następnie przesłała pokrzywdzonemu podrobione potwierdzenie wykonania przelewu. Sprzedający przesłał kupującemu obuwie, ale do chwili obecnej nie otrzymał za nie zapłaty.

21 kwietnia 2018 r., NEPLE
Nieustalony do chwili obecnej sprawca uszkodził kontener na śmieci znajdujący się w kompleksie leśnym, powodując straty w wysokości 2.833 złotych.

22 maja 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. STAROMIEJSKA
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Lancia, którym kierował 20-latek z gminy Międzyrzec Podlaski. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

22 maja 2018 r., JANÓW PODLASKI, ul. SZKOLNA
73-latek z Łukowa obsługując stragan z zabawkami i materiałami pirotechnicznymi, sprzedał petardy i strzelające kamienie 10-latkowi. Mężczyzna usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.