Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 22.04.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 22.04.2020.

22.04.2020 r. gm. Biała Podlaska,

Nieznany sprawca działając za pomocą sieci teleinformatycznej w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do informacji na wirtualnej platformie do gier, gdzie dokonał ingerencji w automatyczne przetwarzanie danych na koncie użytkownika gry, mieszkańca gm. Biała Podlaska, z której dokonał kradzieży wirtualnego elementu na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.04.2020 r. STYRZYNIEC, 

Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał kradzieży jej portfela z zawartością pieniędzy oraz dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.08.2019 r. LEŚNA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego domu, skąd dokonał kradzieży pomp hydroforowych  i radioodbiornika na szkodę mieszkanki powiatu mińskiego. Po tym włamał się do pomieszczenia gospodarczego, niczego z niego nie zabierając.  Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

22.04.2020 r. PERESZCZÓWKA,

Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat 28-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.04.2020 r. SWORY, ul. KOŚCIELNA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości: 1,22 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Bialskie Forum najlepsze informacje Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.