Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 22.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 22.03.2018.

06 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że dwóch nieznanych sprawców ukradło pozostawione na rampie rozładunkowej znajdującej się na tyłach jednej z bialskich hurtowni spożywczych cztery akumulatory do samochodów ciężarowych. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 2.000 złotych.

24 sierpnia 2017 r., TERESPOL
Wczoraj mieszkaniec Terespola powiadomił terespolski komisariat, że został oszukany przez 41-latka z gminy Terespol będącego właścicielem firmy zajmującej się sprzedażą i montażem drzwi i okien. Pokrzywdzony kupił w tej firmie okno, za które zapłacił 100 złotych. Pomimo to okno nie zostało dostarczone do zgłaszającego do chwili obecnej.

10 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za Ewelinę R. wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl buty marki Nike Air Force, które zgłaszająca kupiła za kwotę 144 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego obuwia.

01 marca 2018 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI  
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o przywłaszczeniu telefonu komórkowego. 21-latek z gminy Międzyrzec Podlaski przywłaszczył przekazany mu do użytkowania telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S7 należący do jego matki w ten sposób, że zastawił go w jednym z bialskich lombardów. Pokrzywdzona oszacowała wartość telefonu na kwotę 1.800 złotych. Policjantom udało się odzyskać urządzenie.

22 marca 2018 r., SWORY, ul. KOŚCIELNA
Kierująca rowerem 71-latka z gminy Biała Podlaska skręcając w lewo na skrzyżowaniu dróg nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Seat Altea, którym kierował mieszkaniec gminy Huszlew. Potrącona przez samochód rowerzysta z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.