Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej Zalesie

Policyjna kronika zdarzeń 22.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 22.02.2018.

25 stycznia 2018 r., TERESPOL
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony, że dwóch nieznanych  sprawców w jednym z terespolskich supermarketów ukradło 8 maszynek do golenia marki Gillette i 13 wkładów do tych maszynek o łącznej wartości 1.063,79 złotych.

20 września 2016 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Wczoraj policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że prezes firmy z Lublina oszukał przedsiębiorstwo z Białej Podlaskiej w ten sposób, że zakupił w nim towary z odroczonym terminem płatności. Do chwili obecnej nie uregulował należności w kwocie ponad 20.000 złotych.

11 stycznia 2018 r., KOBYLANY
Wczoraj mieszkaniec Terespola powiadomił terespolski komisariat, że został oszukany przez przedstawiciela firmy zajmującej się sprzedażą i montażem drzwi i okien. Pokrzywdzony złożył zamówienie na zakup i montaż okna oraz drzwi tarasowych i zapłacił za usługę 2.500 złotych. Pomimo to do chwili obecnej nie została ona  zrealizowana.

21 lutego 2018 r., ZALESIE

Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Zalesia, że oszukano go na jednym z portali internetowych. Osoba podająca się za Piotra R. z Lubania wystawiła na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki iPhone 7, za który pokrzywdzony zapłacił 1.600 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego urządzenia.

20 lipca 2017 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej realizując materiały własne ustalili, że mieszkaniec Białej Podlaskiej,  będąc kierowcą w jednej z bialskich piekarni, pobrał ze sklepu spożywczego, do którego dostarczył pieczywo, pieniądze w kwocie 697,86 złotych i nie rozliczył się z nich.

22 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. RONDO ROMANA DMOWSKIEGO
Wczoraj policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia zewnętrznej rolety oraz wybicia szyby w kiosku znajdującym się na przystanku autobusowym, do którego doszło 14 lutego 2018 r. w Białej Podlaskiej w rejonie Ronda Romana Dmowskiego, gdzie łączna suma strat wyniosła 1.050 złotych. Sprawcą okazał się być 31-latek z Terespola. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia i uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.