kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

22.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że wyraził chęć zakupu poduszki ciążowej, wystawionej do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym w ten sposób, że skontaktował się przez komunikator internetowy na nr tel. pokrzywdzonego, przesłał link po otwarciu którego pokrzywdzony wpisał swój numer konta, id klienta, a po przejściu w podanie hasła banku natychmiast anulował, tym samym sprawca zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.10.2021r. RATAJEWICZE,
Funkcjonariusze zatrzymali 51-latka (zam.gm. Podedwórze), który kierował samochodem osobowym marki Nissan, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie.

22.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego  doszło 22.10.2021 roku około godz. 0.20 na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki VW Caddy, 56-letni mieszkaniec gm. Rokitno, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem m-ki Audi 22-letniemu mieszkańcowi gm. Zalesie wyniku czego doszło do zderzenia bocznego, w wyniku czego obrażeń ciała doznał kierujący Audi.Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

23.10.2021r. HOLA, 
Nieznany sprawca dokonał zaprószenia ognia najprawdopodobniej w wyniku rozpalonego ogniska w obrębie kilku działek leśnych miejscowości Sielczyk. Spaleniu uległo poszycie, ściółka leśna na powierzchni około 150 metrów kwadratowych. Wartość strat na chwilę obecną nie jest znana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.10.2021r. GNOJNO,
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd m-ki Mercedes, którym kierował 40-letni mieszkaniec Siemiatycz, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

23.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA
F-sze zatrzymali kierującego pojazdem osobowym m-ki VW Golf, 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

21.10.2021r. KALIŁÓW,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem od garażu a następnie zabrał w celu przywłaszczenia pozostawione w nim elektronarzędzia w postaci ukośnicy, zestawu elektronarzędzi składającego się z wiertarki i wkrętarki udarowej, przyrządu do cięcia styropianu, oraz zagęszczarki na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.