Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia bramy wjazdowej na szkodę zgłaszającej mieszkanki Warszawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.05.2020 r. LUBENKA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  KP Wisznice podczas kontroli drogowej ujawnili, że 46-letni mieszkaniec  gm. Łomazy kierował pojazdem VW Passat wbrew orzeczonemu przez Sąd zakazowi kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.05.2020 r.  BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży komplet 7 książek. Pomimo, że pokrzywdzony wpłacił pieniądze na wskazane konto nie otrzymał zamówionego towaru jak też zwrotu pieniędzy.

21.05.2020r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze  Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w toku wykonywanych czynności do sprawy dotyczącej doprowadzenia mieszkanki Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie  ponad 700 zł przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży używanej torebki dokonanej za pośrednictwem serwisu internetowego, ustalili, że sprawcą oszustwa jest 24-letnia mieszkanka woj. wielkopolskiego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Kraśnika. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży samochód osobowy za kwotę 16 000 zł. Po otrzymaniu zaliczki od pokrzywdzonego na podany numer rachunku bankowego zerwał kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.05.2020 r. KLONOWNICA DUŻA, 

F-sze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej w trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili, że 29-letni mieszkaniec (gm. Rokitno), kierował samochodem m-ki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,96 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

10.05.2020 r. gm. Tuczna

Nieznany sprawca w nieustalony sposób dostał się do zamkniętego niezamieszkałego domu skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci m.in.: kosy spalinowej, pilarki spalinowej, hydroforu elektrycznego z silnikiem i pompą, przedłużaczy elektrycznych, butli gazowej, wiatrówki czy zabytkowego radia na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

18.05.2020 r. KOMARNO,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Konstantynów. Nieznana osoba na portalu ogłoszeniowym oferowała do sprzedaży wózek dziecięcy.Pomimo wpłacenia pieniędzy na podany rachunek bankowy pokrzywdzona nie otrzymała zamówionego towaru, sprzedający zerwał z nią kontakt i do chwili obecnej nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BRZESKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Toyota 57-letniego mieszkańca gm. Łuków znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.  Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, wykorzystując ogłoszeniowy portal internetowy zaoferował sprzedaż dwóch gier, za które przyjął zapłatę, a następnie  nie przesłał ich kupującemu oraz nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.05.2020r. gm. Terespol

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP w Terespolu, na podstawie informacji własnej ustalili, że 48-letni mieszkaniec gm.Terespol, w miejscu swojego zamieszkania wyrabia i sprzedaje wyroby alkoholowe niewiadomego pochodzenia. W czasie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zabezpieczono alkohol niewiadomego. Ustalono również osobę, która dokonała zakupu w/w alkoholu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.