kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.02.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 21-24.02.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

19.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał rejestracji konta na portalu społecznościowym z wykorzystaniem zdjęcia mieszkanki Białej Podlaskiej celem wyrządzenia jej szkody osobistej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.02.2022r. MAŁASZEWICZE, 
Podczas sprawdzania odstawionych do kontroli kontenerów kolejowych, przewożonych pociągami relacji Rheinhausen-Małaszewicze i Hamburg-Małaszewicze ujawniono, że nieznani sprawcy na trasach przejazdu pociągów, dostali się do wnętrza kontenerów skąd dokonali kradzieży m.in. części samochodowych na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.02.2022r. gm. Wisznice 
Nieznany sprawca, dokonał zniszczenia poprzez wybicie łącznie dwóch szyb tj. drzwiach wejściowych i oknie sklepu spożywczego, czym spowodował straty w kwocie ponad 2 tysięcy złotych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

22.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
W bliżej nieustalonych okolicznościach doszło do pożaru dwóch blaszanych garaży w zabudowie szeregowej należących do mieszkańców Białej Podlaskiej, gdzie w wyniku działania ognia uległo uszkodzeniu uległo znajdujące się tam mienie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  w kwocie ponad 300 zł w ten sposób, że na stronie sklepu internetowego oferował sprzedaż tuneli ogrodowych, a po wpłacie należności na wskazane  konto zlikwidował ogłoszenie, zerwał wszelkie kontakty, nie przesłał zakupionej rzeczy i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.02.2022r.BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie ponad tysiąca złotych, przyjął pieniądze przelewem bankowym jako zaliczka za sprzedaż telefonu,a następnie po otrzymaniu pieniędzy do dnia dzisiejszego nie przesłał mu urządzenia oraz nie zwrócił należnych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2022r.WISZNICE, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Wisznic do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 300 zł przy zakupie telefonów komórkowych za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego. Pomimo przelania  zaliczki poprzez płatność BLIK na telefon, pokrzywdzona do dnia dzisiejszego nie otrzymała zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

23.02.2022r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 900 zł, w ten sposób że umyślnie wprowadził ją w błąd co do możliwości zainwestowania w zakup akcji znanej firmy nie dotrzymując warunków umowy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

23.02.2022r.gm. KONSTANTYNÓW, 
Nieznany sprawca, działając przy pomocy konta na portalu społecznościowym doprowadził pokrzywdzoną mieszkankę tej gminy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pod pozorem finalizacji sprzedaży mini piekarnika i frytkownicy, przesłał pokrzywdzonej fałszywy link do firmy kurierskiej, w który wpisała ona dane do logowania się w bankowości internetowej, a następnie sprawca z tego konta wypłacił 850 zł za pomocą dwóch transakcji BLIK. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.