Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 21-23.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 21-23.12.2018.

19.12.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów drogeryjnych gdzie łączna kwota skradzionego towaru wynosi 1617.65 zł na szkodę sklepu z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim.

21.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej na podstawie materiałów własnych ustalili, że 24-letni mieszkaniec miasta posiadać może środki odurzające. W miejscu zamieszkania 24-latka policjanci ujawnili marihuanę z której można byłoby uzyskać ponad 10 porcji dealerskich tego narkotyku. Narkotyki zabezpieczono natomiast mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut i został zwolniony.

21.12.2018r.DOŁHOLISKA,
Funkcjonariusz Zespołu Kryminalnego KP Wisznice wykonując czynności służbowe w terenie zauważył pożar domu samotnie mieszkającego mieszkańca gm. Wisznice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar  powstał prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej lampek choinkowych pozostawionych włączonych na choince. W  następstwie pożaru spłonął cały dom drewniany, na szkodę mężczyzny. Właściciel posesji podczas pożaru znajdował się poza miejscem zamieszkania.

22.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. CZESŁAWA WROCZYŃSKIEGO
Nieznany sprawca, dokonał włamania do zaparkowanego na parkingu podziemnym w bloku, samochodu m-ki Opel, w ten sposób, że po wybiciu szyby, przedostał się do wnętrza pojazdu, skąd z bagażnika skradł skrzynkę narzędziową, miernik elektryczny oraz lutownicę na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

20.12.2018r. MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. WARSZAWSKA

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańca gm. Terespol dokonał kradzieży roweru marki KROSS.

23.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego mieszkańca gm. Janów Podlaski, z kieszeni spodni, dokonał kradzieży smartfona marki Huawei 10 wraz z etui, we wnętrzu którego znajdowały się dokumenty.

23.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki BMW 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie.

23.12.2018r. WOSKRZENICE DUŻE, 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Audi 40-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,2 promila w organizmie

08.12.2018r. CZOSNÓWKA, 

Nieznany sprawca, wykorzystując niezabezpieczone drzwi przedostał się do pomieszczenia piwnicy domu, a następnie, po wyważeniu drzwi, z piwnicy przedostał się do pomieszczeń mieszkalnych, z których po dokonaniu penetracji nie dokonał zaboru żadnego mienia z uwagi na brak przedmiotów pozostających w jego zainteresowaniu, na szkodę mieszkanki Warszawy.

22.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. CZESŁAWA WROCZYŃSKIEGO
Na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego, nieznany  sprawca, po uprzednim przełamaniu wkładki zamka w drzwiach dostał się do wnętrza samochodu VW a następnie, po otwarciu pokrywy silnika dokonał demontażu i kradzieży dwóch reflektorów przednich na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Ponadto, ten sam sprawca, poprzez przełamanie wkładki zamka i wybicie szyby bocznej dokonał włamania do innego samochodu m-ki VW, z wnętrza którego dokonał zaboru radia, reklamówki z kosmetykami oraz skrzynki z narzędziami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

18.12.2018r BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, podający się za mieszkańca Starogardu Gdańskiego, za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego, zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego Huawei P20 Pro Twilight 128GB. Pomimo otrzymania zapłaty na wskazany rachunek bankowy, nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego telefonu, w zamian przesyłając inne niezgodne z zamówieniem przedmioty.

18.12.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca gm. Susz, za pośrednictwem internetowego portalu aukcyjnego oferował do sprzedaży ekspres do kawy marki “Rancilio Silva E”. Pomimo przyjęcia od pokrzywdzonego zapłaty przelewem na wskazany rachunek bankowy zaniechał wywiązania się z umowy, oraz zerwał kontakt.

19.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,

22-letni mieszkaniec miasta uszkodził drzwi mieszkania w ten sposób, że kopiąc   w nie nogą spowodował cztery wgniecenia na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

22.12.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 48-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem będąc w stanie  nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.