Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 21-23.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 21-23.06.2019

21.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Honda poprzez porysowanie elementów karoserii na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

11.06.2019r. DOBRYŃ MAŁY, 

Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność właścicieli posesji, przez niezamknięte drzwi od podpiwniczenia wszedł do jego wnętrza, a następnie dostał się do mieszkania, skąd dokonał kradzieży butli gazowej, płytek ściennych, podłogowych, tarasowych  i wierteł m-ki Makita na szkodę mieszkanki gm. Zalesie.

21.06.2019r. WYSOKIE,  ul. BRZESKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego  KP Międzyrzec Podlaski  zatrzymali 20-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podl., który kierował motorowerem m-ki Yamaha po drodze publicznej, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie.

19.06.2019r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO

Nieznany sprawca ze stojaka przed blokiem dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru typu górskiego na szkodę mieszkanki Terespola.

21.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Nieznany sprawca na terenie Centrum Handlowego RYWAL z torebki zgłaszającej dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów oraz pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Konstantynów Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. marki Renault, 41-letniego mieszkańca gm. Konstantynów będącego w stanie nietrzeźwości:2,8 promila alkoholu w organizmie.
21.06.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. KARASIA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie.

21.06.2019r. PAROŚLA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 60-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował ciągnikiem rolniczym znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,1 promila alkoholu w organizmie.

20.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ZAMKOWA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 20 czerwca około godz. 21:50 na ul. Zamkowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący sam. m-ki VW Passat 66-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy jadąc ulicą najechał na mężczyznę jadącego nieoświetlonym rowerem, przejeżdżającego przez nieoświetlone, oznakowane przejście dla pieszych. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

03.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki miasta. Nieznana osoba na portalu internetowym wystawiła ogłoszenie o sprzedaży telefonu komórkowego marki HUAWEI P 8 LITE, przyjęła za niego zapłatę, a następnie zerwała wszelki kontakt z pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznana osoba w nieustalony sposób weszła w posiadanie danych karty kredytowej należącej do mieszkańca miasta i przy ich wykorzystaniu wpłynęła na automatyczne przetwarzanie danych w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podczas transakcji z konta bankowego na szkodę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.06.2019r. ZAKALINKI-KOLONIA

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP  Janów Podlaski w trakcie obsługi zdarzenia drogowego ustalili, że mieszkaniec  Konstantynowa, nie posiadając uprawnień kierował samochodem osobowym marki Daewoo znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie.

23.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GABRIELA NARUTOWICZA
F-sze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VW Passat 50-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.