kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 21-22.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 21-22.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

21.09.2020r. ROKITNO,
Osoba o nieustalonej tożsamości posługująca się danymi sklepu internetowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadziła mieszkańca gminy Rokitno do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru sprzedaży nowego telefonu komórkowego, po czym po otrzymaniu od pokrzywdzonego płatności internetowej BLIK nie przesłała przedmiotu zgodnie z jego złożonym zamówieniem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2021r.BUBEL-GRANNA, 
Nieznany sprawca poprzez przełamanie zabezpieczeń informatycznych na koncie społecznościowym mieszkanki Warszawy, powiązanym z jej adresem e-mail uzyskał w sposób nieuprawniony dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej w zakresie m.in. znajomych wymienionej, co do których kierował prośby w jej imieniu o udzielenie pożyczki gotówkowej jak również wystawił na jej dane do sprzedaży robot kuchenny. Strat finansowych w związku z przejęciem jej konta zawiadamiająca nie poniosła. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

22.07.2021r. TUCZNA, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 33-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował motorowerem m-ki KYMCO znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

22.07.2021r. MOTWICA, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 38-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

16.07.2021r. WOSKRZENICE MAŁE, 
Nieznana osoba dokonała kradzieży motocykla marki WSK 125, wałka przegubowo-teleskopowego wraz z zestawem kluczy oraz akumulatora na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

17.07.2021r. POKINIANKA, 
Nieznany sprawca, dostał się do studzienki wodomierzowej skąd zabrał w celu przywłaszczenia dwa akumulatory, ciśnieniomierz i przepływomierz na szkodę Urzędu Gminy i Zakładu Usług Wodnych. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.07.2021 r. STUDZIANKA, 
Nieznany osoba, w nieznany sposób dostała się na należące do mieszkańca gm. Łomazy konto bankowe, skąd następnie dokonała kradzieży pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ANNY JAGIELLONKI
Nieznany sprawca zabrał w celu przywłaszczenia niezabezpieczony, pozostawiony pod klatką schodową rower na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2021r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca zabrał w celu przywłaszczenia pozostawiony pod sklepem bez zabezpieczenia rower szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.07.2021r. KOBYLANY, 
Nieznany sprawca w nieuprawniony sposób przejął dostęp do komunikatora internetowego należącego do znajomego pokrzywdzonego a następnie podając się za w/w, doprowadził pokrzywdzonego mieszkańca gm. Terespol,  do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem, który przesłał kody BLIK umożliwiające wypłatę pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.