Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 21.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 21.11.2018.

20.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. KONSTANTEGO ROMUALDA BUDKIEWICZA
Nieznany sprawca dokonał włamania do samochodu Audi i kradzieży z jego wnętrza radia samochodowego, pendriva, ładowarki samochodowej, nożyka ratunkowego i plecaka na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

20.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BIAŁKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę jednej z bialskich firm. Nieznany sprawca posługujący się danymi mieszkanki Łodzi za pośrednictwem serwisu internetowego oferował do sprzedaży piekarnik marki Siemens w kwocie ponad 4 tys. złotych. Pokrzywdzony wpłacił pieniądze w w/w kwocie na podany przez sprzedającego nr rachunku bankowego. Do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy.

20.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pośrednictwem strony internetowej oferował do wynajęcia mieszkanie w Amsterdamie za kwotę około 4.5 tys. zł. Pokrzywdzona przelała pieniądze w w/w kwocie na wskazane konto, po czym zorientowała się, że została oszukana.

21.11.2018r. KOŻANÓWKA,

W nocy 20/21.11.2018r nieznany sprawca z terenu nieogrodzonej prywatnej posesji dokonał kradzieży samochodu osobowego Polonez Atu Plus na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. W wyniku podjętych czynności pojazd został odnaleziony przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji  w Wisznicach w odległości około kilometra od posesji. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

21.11.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska realizując własne materiały zatrzymali 19-letniego mieszkańca gm. Jabłoń, przy którym ujawnili susz roślinny w postaci marihuany o wadze 6,77 g.

21.11.2018r. MICHAŁKI,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim ustalili i zatrzymali sprawcę zaistniałej w dn. 20.11.2018 w Michałkach kradzieży pilarki spalinowej m-ki Stihl o wartości 800 zł którym okazał się 64-letni mieszkaniec gm. Rokitno. Skradzione mienie odzyskano. Sprawca przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.